Fotografie – jak zatrzymać najpiękniejsze chwile?

Fotografie zatrzymują na zawsze najpiękniejsze i najważniejsze momenty w życiu. Są najbardziej osobistą pamiątką i nawet po latach przywołują piękne chwile. Kiedyś fotografia była drogim hobby, obecnie, w dobie powszechnie dostępnych i niedrogich aparatów cyfrowych, każdy może utrwalić najpiękniejsze chwile. Cyfrowe aparaty pozwalają na szybkie uzyskanie zdjęć, natomiast zdecydowanym minusem jest ich niefizyczna forma. Nieczęsto cyfrowe zdjęcia wywołujemy w studiu fotograficznym, ograniczając się do samego zapisu na płycie czy dysku twardym w komputerze.

Przeglądanie zdjęć na monitorze bezsprzecznie nie ma takiego uroku, jak przeglądanie albumu z fotografiami. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom ludzi stworzono nowoczesną wersje klasycznego albumu ze zdjęciami czyli fotroksiążki. Główną zaletą fotoksiążek jest dowolność i swoboda przy ich tworzeniu. Można JE w dowolny sposób komponować, dobierać z posiadanych zdjęć, zdjęcia można obrabiać w dowolny sposób, dodać własne teksty i sentencje. Fotoksiażki są drukowane na wysokiej jakości papierze.

Objętość takiego naszego projektu jest dowolna, uwarunkowana indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Oprawia się je w eleganckie, również twarde oprawy, przez co prezentują się wyśmienicie na półce, obok innych, eleganckich wydawnictw.  Fotoksiążki są także są bardzo trwałym nośnikiem, który z pewnością jeszcze przez wiele lat będzie zachwycał i dostarczał wzruszeń ich właścicielom. Możemy stworzyć taki fotozeszyt z okazji ślubu, chrzcin dziecka czy pierwszego roku, z wakacji i innych – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Reklamy